721 399 415Pon-Pt: 07:00 - 15:00
ZDROWY KOZIOŁ

ZDROWY KOZIOŁ

„(…)W większości najprostsze pomysły są najlepsze i najzdrowsze.”

Absolwent Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka.
Uczestnik szkoleń z zakresu żywienia, treningu, suplementacji.
Trener personalny oraz instruktor kulturystyki.
Miłośnik treningu o charakterze siłowym. Entuzjasta elastycznego, zdroworozsądkowego podejścia do diety.

„Nie lubię kombinować w kuchni. W większości najprostsze pomysły są najlepsze i najzdrowsze. Uwielbiam przebywać w kuchni, jednak zdaję sobie sprawę, że wielu z Nas nie ma dużo czasu na gotowanie, dlatego w moich dietach posiłki są szybkie, smacznie, proste oraz dostosowane do potrzeb klienta”

„Mocno wierzę w to, że dieta połączona z prawidłowym treningiem jest skutecznym lekarstwem w walce z wieloma chorobami cywilizacyjnymi. Plan żywieniowy ma być pierwszym wielkim krokiem w nauce zdrowego żywienia oraz zmiany nawyków żywieniowych.”

JOANNA KOZIOŁ

„(…)Wysiłek fizyczny daje mi spokój psychiczny”

Dietetyk i trener personalny, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz specjalizacjami m.in. Body Ball , PUMP&SHAPE, TRX, TABATA. Praca jako dietetyk w ośrodkach zdrowia oraz dietetyk i trener w siłowni.

„ Jestem absolwentką studiów „Dietetyki” w Krakowie. Czynnie uczestniczę w prelekcjach, szkoleniach i wykładach o tematyce odpowiedniego odżywiania i kształtowania sylwetki. Biorę udział w zawodach sylwetkowych (ostatnio IV miejsce w Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness w Krakowie 2016r oraz VI miejsce w Kulturystycznych zawodach Sopockich ).”

„Tematyka z zakresu odpowiedniego żywienia nie jest mi obca. Wykonując doświadczenia z zakresu żywienia oraz treningu również na sobie sprawdzam jakie alternatywy okazują się być najskuteczniejsze w drodze do wymarzonego ciała. W pracy zależy mi na tym aby osoby współpracujące czerpały nie tylko korzyści fizyczne ale przede wszystkim psychiczne.”

Joanna Kozioł - Dietetyk

Barwy zdrowia

Jesteś tym co jesz, to nie hasło, lecz udowodnione twierdzenie!